Klauwföhn 2000W

Klauwföhn 2000W

Klauwföhn 2000W


Klauwföhn die vaak gebruikt wordt gebruikt bij het warm en droog maken van de klauw voordat er een klos onder wordt geplakt. 
Dit verhoogt de werksnelheid en de sterkte van het lijm product. 

Daarnaast voor vele doeleinden te gebruiken, zoals het verwijderen van verf, vervormen van kunststof, solderen of het laten opdrogen van lak. 

De machine heeft twee verschillende standen om de tempratuur en luchtdoorvoer te reguleren.
Op stand 1 blaast een 450°C hete luchtstoom met 300 liter per minuut uit het apparaat.
Stand 2 verhoogt de capaciteit op 600
°C bij 500l/min. 
Gebruik de bijgeleverde mondstukken voor het laten drogen van grotere oppervlakken of voor het nauwkeurig verwijderen van verf in kleinere hoeken. 
Dit hete lucht pistool wordt met een handige opbergkoffer geleverd en heeft een standaard voor stationair gebruik waardoor het apparaat makkelijk neer te zetten is als deze nog heet is. 

Specificaties:
Netspanning:
        220-240V - 50Hz
Vermogen:
             2.000W
Pos. l:                      300l/min 450°C
Pos II:
                      500l/min 600°C

Eigenschappen:
Bescherming tegen oververhitting
Stationaire modus
2 warmte en luchtstoom instellingen
2 opzet stukken inbegrepen
3m kabel
Opbergkoffer

  • : 258
  • Model: 8896
  • Beschikbaarheid: Op voorraad
  • € 50,00
Dektuig NylonDektuig nylon voor rammen. Dektuig van een goede kwaliteit met soepel borststuk, past z..
€ 10,49
Voerdoos rat kunststof boraEen zeer stevige en afsluitbare voerdoos van hard kunststof (polypropylee..
€ 9,95
Guardian-2 Standard Nieuw
Guardian-2 Standard Guardian-2 Standard knalapparaat werkt op propaan gas, welke een krachtige ..
€ 269,50
Afbraamschijf metaal (180 mm)De afbraamschijf wordt gebruikt voor het afbramen van materialen of wer..
€ 3,04